UPK-3 vadības sistēma  (NOVECOJIS PRODUKTS, PIEEJAMS TIKAI REMONTS)

Gatavas vadības sistēmas kokapstrādes (lentzāģi, formātzāģi, zēmerzāģi) u.c. darbgaldiem ar pozicionēšanu.


SISTĒMAS GALVENĀS SASTĀVDAĻAS
  • pozicionēšanas kontrolieris BMC-300
  • displejs DSPUSS robustā frēzēta alumīnija korpusā vai iebūvējams skapja virsmā, ar vai bez vadības roktura
  • rotācijas (pārvietojuma) devējs, induktīvie gala slēdži, 24V barošanas bloks, komfortabla ieeju-izeju plate CMF12

Kontrolierī jau ieprogrammēta konkrētajam darbgaldam nepieciešamā programma. Atliek tikai pievienot nepieciešamās jaudas frekvenču pārveidotājus un darbgalda vadība gatava. Frekvenču pārveidotājiem nav nekādu specifisku prasību, tāpēc der praktiski jebkurš modelis no jebkura ražotāja.

Gan pozicionēšanai, gan padevei tiek lietoti parastie asinhronie trīsfāzu motori, kas jūtami samazina sistēmas izmaksas, salīdzinot ar līdzīgos aparātos lietotajiem speciāliem servo motoriem. Tādejādi iespējams precīzi pozicionēt vai pārvietot gan kilogramu smagu atduri, gan vairākas tonnas smagas lentzāģu galvas. Visi svarīgākie darbības parametri ir maināmi un saglabājas energoneatkarīgā atmiņā, tāpēc iekārta viegli piemērojama jebkurai mehānikai.

Sistēma spēj neatkarīgi pozicionēt vienu vai divas asis un vadīt vēl padeves motoru. Tas veic tādas rutīnas darbības, kā zāģa (ir arī variants ar divlentu zāģi) pozicionēšana pēc noteikta izmēra, un padeves ātruma regulācija atkarībā no slodzes.

Pozicionēšanas algoritms nodrošina 0.01mm precizitāti. Pie tam pozicionēšanas precizitāte ir maināms parametrs, kas nozīmē, ka var variēt starp augstāku precizitāti un ilgāku pozicionēšanas laiku, vai izvēlēties neprecīzāku, bet ātrāku pozicionēšanu. Nav ierobežojumu ne uz bīdes mehānikas tipu (skrūve, ķēde u.c.), ne arī uz motora jaudu (to nosaka frekvenču pārveidotājs).

Papildus iespējams pieslēgt kalkulatoram līdzīgu klaviatūru un ievadīt jebkuru izmēru, izmantojot 10 ciparu taustiņus.


PATREIZ PIEEJAMAS UPK-3 SISTĒMAS SEKOJOŠIEM DARBGALDIEM
Lentzāģis

Lasīt vairāk : UPK-3 "lnz"

Garenzāģis ar apakšējo ripas novietojumu (t.s. "šujmašīna")

Lasīt vairāk : UPK-3 "suj"

Garenzāģis ar augšējo ripas novietojumu

Lasīt vairāk : UPK-3 "pos"

Formātzāģis

Lasīt vairāk : UPK-3 "frs"

Pēc klienta vēlmēm iespējama jaunu programmu izstrāde citiem darbgaldiem vai esošo programmu modifikācija specifiskām vajadzībām.